Port Karolina Luxury Residence

Το Port Karolina Luxury Residence Πράγα 32 τ.μ. Απέχει περίπου 2 χλμ. από την Πλατεία της Παλιάς Πόλης και περίπου 10 λεπτά οδικώς από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός κήπος της Πράγας. Σ' αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.

Έχουν θέα στην πόλη. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, μαγειρικά σκεύη, γυάλινα σκεύη.

Η Γέφυρα του Καρόλου απέχει περίπου 3 χλμ. από το διαμέρισμα. Το Port Karolina Luxury Residence βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Invalidovna. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 3,1 χλμ. από το Κάστρο της Πράγας. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Tusarova βρίσκεται σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Port Karolina Luxury Residence Πράγα
Prague Days - Spacious Apartment With Balcony By The Vltava River In Karlin
Τιμή μόνο για κινητά

Prague Days - Spacious Apartment With Balcony By The Vltava River In Karlin

8.9
Έξοχο 30 σχόλια
91 μ από το κατάλυμα
USD 309 USD 278
ανά νύχτα
Prague Days - Apartment With Balcony And Parking In Trendy New Residential Area In Karlin
Τιμή μόνο για κινητά

Prague Days - Apartment With Balcony And Parking In Trendy New Residential Area In Karlin

9.4
Άριστο 14 σχόλια
399 μ από το κατάλυμα
USD 266 USD 239
ανά νύχτα
Urbanflat1615 With Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Urbanflat1615 With Parking

9.9
Εξαιρετικό 8 σχόλια
446 μ από το κατάλυμα
USD 129 USD 116
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής αερολιμένας Πράγας «Βάτσλαβ Χάβελ»
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Masaryk's railway station
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Καφετέρια
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: από 01:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Port Karolina Luxury Residence;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Port Karolina Luxury Residence περιλαμβάνουν Πλατεία Παλαιάς Πόλης της Πράγας, Γέφυρα του Καρόλου καθώς και Staroměstské náměstí.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Port Karolina Luxury Residence;
      Η τιμή κράτησης στο το Port Karolina Luxury Residence θα είναι 100€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Port Karolina Luxury Residence;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Port Karolina Luxury Residence περιλαμβάνουν Rustika Restuarant και Vnitroblok Café και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής αερολιμένας Πράγας «Βάτσλαβ Χάβελ»
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Masaryk's railway station
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Port Karolina Luxury Residence Πράγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο